
JÄRELEVALVE UUS TASE

MIS ON HELMCAM
HelmCam on ehituskiivri külge käiv videokaamera, mis jäädvustab objektil tehtavad tööd ning registreerib nende tööde juures paiknevad töötajad. Vähendades sellega vastutuse hajumist ja kiirendades vastutava isku leidmist

MÜÜK
HOOLDUS
PILVETEENUS

KOOSTÖÖPARTNERID

MIRO EHITUS

YIT EHITUS

MERKO EHITUS
TÖÖRÜHMAD
Esimene ülesanne oli leida endale loom, kes meid kõige rohkem iseloomustas. Tuli ka põhjendada, miks just see loom. Pärast tõstsime neid loomi igat pidi ringi omavahel ning lõpuks üks julge noorsand asetas loomad rühmadesse, millest tekkisidki edaspidised töörühmad.


KOOSTÖÖ RÜHMAS
Esimeseks ülesandeks rühmana oli täita etteantud ülesandeid. See oli esimeseks rühma ühendavaks tegevuseks. Mõte oli näha, kuidas töötab rühm tervikuna ja kuidas saadakse koostöö toimima. Antud juhul sai tehtud mingil määral koostööd ka teiste rühmadega.
KARJÄÄRIREDEL
Selles loengus joonistasime karjääriredeli. Redeli mõte on selles, et karjääriredelist peab ennast ülesse töötama ja kohe ei saa olla kõige kõrgemal tipus. Käies läbi terve redeli, näed sa süsteemi suurema pildina ning oskad hinnata ka alumiste kohtade tähtsust.


PUU
Selles loengus koostasime me puu, mis näitab, millised õppeained aitavad meil kliendiga suhelda. Alla poole asetasime alusained ning ülesse poole vähem tähtsad ained, mis samas siiski toetavad meie suhtlust klientidega.
TOOTEESITLUS
Selleks loenguks valmistasime PowerPoint esitluse oma väljamõeldud toote kohta. Loengus tutvustasime kõik rühmadena oma tooteid ning saime ka teiste käest tagasisidet nende kohta.


TÄHTSAIMAD PUNKTID
Loengus olid antud ajakirjad ja suur paber, millest tegime plakatid. Plakatile panime märksõnad, mis iseloomustasid meie jaoks kliendi hoidmist ja tootearendust. Pärast tutvustasime oma ideid ka tervele rühmale ning seletasime, mis sõnumi ja miks me tahtsime oma plakatiga edasi anda.
KODULEHT
Väljamõeldud tootele tuli teha ka koduleht, milleks sai kasutatud meie jaoks uut veebipõhist programmi wix.com.


PUNAMÜTSIKE
Rühmade loovuse näitamiseks anti ülesandeks esitada ka ükskõik, mis vormis, tuntud muinasjutt "Punamütsike". Meie otsustasime jutustada selle loo kasutades jutus tuntud tegelaste asemel ehitusega seotud ameteid. Tehti väga erinevaid ja põnevaid esitlusi "Punamütsikesest".
ISIKSUS
Seekordses loengus tegelesime pigem individuaalsete asjadega. Tegime isiksusetesti ja saime teada, millised isiksused me olema. Seejärel ka arutasime läbi erinevad isiksused ning proovisime ära arvata, millised isiksused olid "Kevade" tegelased.


MINA-SÕNUMID
Loengus täitsime erinevaid töölehti ning õppisime, kuidas anda edasi mina-sõnumeid. Need aitavad väga hästi anda suhtluses edasi sõnumit ja samas ennetavad ka konflikti teket, kuna lauses on olemas mitte ainult probleem, vaid ka emotsioon ja tagajärjed. Lisaks tegime ka testi ja saime teada oma suhtlemistüübid.
MARSHMALLOW CHALLENGE
Rühmale oli antud 20 spagetti, 1 jard teipi, 1 jard niiti ja üks vahukomm. Ülesanne oli 18 minutiga saada antud vahenditest võimalikult kõrge torn nii, et kõige tipus on vahukomm. Meie rühma ehitis ei jäänud küll püsima, kuid pärast ülesande analüüs ja arutamine näitasid, et tihtipeale hakkavad täiskasvanud inimesed liigselt üle mõtlema, mis juhtus ka tõenäoliselt meil.


VIDEOANALÜÜS
Viimane loeng seisnes eneseanalüüsis. Tegime erinevaid olukordi elust enesest erinevat tüüpi inimeste vahel ning seda filmiti kaameraga. Pärast dialoogi arutasime kõik omavahel läbi, et kuidas olukorras käituda. Loengus oli positiivseks just eneseanalüüsi osa ning kogemus olla kaamera ees.
VIDEO
https://youtu.be/FR_lgujBoBY
